HŘEJIVÝ PODVEČER PRO ŽENY - Na co se můžete těšit:

Meditace -

"Poklad ženského zdraví"

Přednáška Hanky Burešové O ŽENSKÉ BYLINNÉ NAPÁŘCE a o účincích tepla na ženské zdraví a pohodu (nejen na podzim).

Pro jednu z Vás bude možnost vyzkoušet napářku přímo na místě (doporučujeme dlouhou sukni, abyste si mohly sundat kalhotky).

Namícháte si vlastní bylinný čaj nebo napařovací směs, které si pak odnesete domů. Napářka poskytuje holistickou péči o ženské zdraví.

Prohřívá pohlavní orgány, zlepšuje cirkulaci krve v oblasti malé pánve a využívá účinných látek z bylin při konkrétních potížích. Umožňuje hlubokou relaxaci ženy, která přispívá k její pohodě a podpoře duševního zdraví.

Na přednášce Jany Dočkalové se prakticky seznámíte s metodou aplikací očistných TĚLOVÝCH SVÍCÍ. Sami na sobě si vyzkoušíte účinek svíce a diagnosticky bude analyzován obsah vámi vypálené svíce. Dozvíte se jak svíce funguje, jak ji používat, kde nejlépe svíce aplikovat tak, aby Vám přinesla úlevu a spustila samoléčebný proces. Svíce jsou vhodné na detoxikaci organismu, vhodné při použití při akutních nebo chronických zánětech, bolestech zad, migrén, atd. Umí z těla vytáhnout i otoky, drobné usazeniny, kamínky.

_____________________________________________________________________________

Pokud byste se rády připojily, prosím přihlašte se na hanilka@centrum.cz a do předmětu mailu napište HŘEJIVÝ PODVEČER.

Vaše místo bude závazně rezervováno až po uhrazení zálohy 190Kč na č.ú.1524902173/0800, do poznámky pro příjemce napište LEDEN + své PŘÍJMENÍ.

V den konání kurzu na místě doplatíte zbylých 300Kč. Záloha je nevratná, můžete převést na jinou ženu.